Serwis klimatyzacji Świdnik

Komfortowe rozwiązanie w zasięgu ręki.

Zakres usług
W gorące dni lato bez klimatyzacji jest nie do wyobrażenia. Dlatego tak ważne jest regularne serwisowanie urządzenia, aby działało bez zarzutu i zapewniło Ci chłód w najgorętsze dni. Serwis klimatyzacji to jednak nie tylko zmiana filtra powietrza. To kompletna inwestycja w zdrowie i komfort domowników. Dzięki temu możesz cieszyć się osiągnięciami cywilizacyjnymi bez obaw o zapach czy zanieczyszczenia. Pozwól specjalistom zadbać o sprawną i bezpieczną pracę klimatyzacji, a Ty zyskasz pełne zadowolenie z wygodnego i przyjemnego klimatu w swoim domu.
Split

Split

System składający się z dwóch części: wewnętrznej, gdzie zlokalizowany jest parownik, oraz zewnętrznej gdzie znajduje się skraplacz. Klimatyzacja której zadaniem jest obniżenie temperatury w lecie, a także ogrzanie pomieszczenia zimą nawiewa świeże powietrze oczyszczone z bakterii oraz drobnoustrojów (funkcja jonizacji). System klimatyzacyjny Split to urządzenie ścienne,które nie zajmuje dużo miejsca, a ich nowoczesny wygląd współgra z otoczeniem.

Kanałowa

Kanałowa

Jest połączeniem systemu izolowanych kanałów, które rozprowadzone są po całym chłodzonym budynku. Instalacja usytuowana jest w ścianach lub/i stropie. Instalacja ta pozwala na sterowanie klimatyzacją na dane sekcje budynku. Zaletą tej instalacji jest estetyka. W pomieszczeniu będą widoczne jedynie anemostaty, jako zakończenie zamontowanych kanałów.

MultiSplit

MultiSplit

Jest to rozbudowany system klimatyzacji umożliwiający korzystanie z kilku jednostek wewnętrznych o różnej mocy, które zasilane są przez jedną jednostkę zewnętrzną. Instalacja ta umożliwia używanie wybranej w danym momencie jednostki, bądź kilku jednostek jednocześnie. System wykorzystywany w budynkach, gdzie potrzebna jest autonomiczna instalacja na każde pomieszczenie.

Konsola

Konsola

System klimatyzacji montowany tuż przy podłodze. Rozwiązanie skierowane do pomieszczeń niepozwalających na montaż jednostki ściennej. Urządzenie idealnie sprawdza się w funkcji grzania np. w domkach letniskowych. Jest to w pełni wydajne urządzenie obsługujące pojedyncze pomieszczenie.

Kasetonowa

Kasetonowa

Jest to system gdzie jednostka wewnętrzna montowana jest w suficie podwieszanym. Dużą zaletą tej instalacji jest usytuowanie, które nie zajmuje dużej powierzchni . Ponadto jednostka ta dystrybuuje powietrze w czterech kierunkach jednocześnie, przez co szybko osiągany jest efekt jej pracy.

Przypodłogowo sufitowa

Przypodłogowo sufitowa

Klimatyzacja dedykowana głównie do sklepów, magazynów czy biur. Składa się z dwóch części: wewnętrznej, która podwieszona jest przy suficie, oraz zewnętrznej, gdzie usytuowany jest skraplacz. Klimatyzacja posiada bardzo dużą wydajność oraz duży przepływ powietrza.

Kompleksowy serwis klimatyzacji

W Centrum Klimatyzacji – klimatyzacja Świdnik oferujemy szeroki zakres kompleksowych usług związanych z klimatyzacją. Nasza oferta obejmuje pełen serwis klimatyzacji, w tym regularne przeglądy, konserwację i naprawy, mające na celu zapewnienie optymalnej wydajności Twojego systemu. Nasz doświadczony zespół serwisowy dokładnie sprawdzi i oceni stan Twojej klimatyzacji, dbając o każdy szczegół, aby zapewnić Ci niezawodność i wygodę. Dlatego możesz być pewien, że Twój system klimatyzacyjny będzie działał bezproblemowo przez wiele lat.

Pragniemy zapewnić Ci pełne zadowolenie i komfort. Dlatego w Centrum Klimatyzacji w Świdniku znane jesteśmy z doskonałej jakości usług i profesjonalnego podejścia. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków klimatycznych w Twoim domu lub miejscu pracy, tak abyś mógł cieszyć się komfortową temperaturą przez cały rok.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług związanych z klimatyzacją w Świdniku, skontaktuj się z nami już dziś. W Centrum Klimatyzacji jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje potrzeby, zapewniając Ci fachowe doradztwo i niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne, które spełnią Twoje oczekiwania.

Pamiętaj o cyklicznym serwisie twojej klimatyzacji
Cykliczny serwis klimatyzacji pozwala na zachowanie pełnej sprawności instalacji oraz gwarantuje nawiew świeżego oraz oczyszczonego z bakterii i zanieczyszczeń powietrza. Instalacje jak i filtry powinno się serwisować co pół roku.
Nasze realizacje