Serwis klimatyzacji Puławy

Komfortowe rozwiązanie w zasięgu ręki.

Zakres usług
Gdy bierzemy się za projektowanie i budowę naszego wymarzonego domu, wiele rzeczy musimy wziąć pod uwagę, w tym system klimatyzacji. W końcu, kiedy temperature sięgają rekordowych wysokości, chcemy mieć pewność, że nasze domostwo jest przyjemnie chłodne. Jednak, jak każde inne udogodnienie, również i klimatyzacja wymaga regularnej konserwacji i serwisowania, aby działała sprawnie i nie zawiodła, gdy najbardziej jej potrzebujemy. Dlatego zatrudnienie profesjonalnej firmy, która zajmie się serwisowaniem klimatyzacji w naszym domu, to kluczowa decyzja, na której warto się skupić.
Split

Split

System składający się z dwóch części: wewnętrznej, gdzie zlokalizowany jest parownik, oraz zewnętrznej gdzie znajduje się skraplacz. Klimatyzacja której zadaniem jest obniżenie temperatury w lecie, a także ogrzanie pomieszczenia zimą nawiewa świeże powietrze oczyszczone z bakterii oraz drobnoustrojów (funkcja jonizacji). System klimatyzacyjny Split to urządzenie ścienne,które nie zajmuje dużo miejsca, a ich nowoczesny wygląd współgra z otoczeniem.

Kanałowa

Kanałowa

Jest połączeniem systemu izolowanych kanałów, które rozprowadzone są po całym chłodzonym budynku. Instalacja usytuowana jest w ścianach lub/i stropie. Instalacja ta pozwala na sterowanie klimatyzacją na dane sekcje budynku. Zaletą tej instalacji jest estetyka. W pomieszczeniu będą widoczne jedynie anemostaty, jako zakończenie zamontowanych kanałów.

MultiSplit

MultiSplit

Jest to rozbudowany system klimatyzacji umożliwiający korzystanie z kilku jednostek wewnętrznych o różnej mocy, które zasilane są przez jedną jednostkę zewnętrzną. Instalacja ta umożliwia używanie wybranej w danym momencie jednostki, bądź kilku jednostek jednocześnie. System wykorzystywany w budynkach, gdzie potrzebna jest autonomiczna instalacja na każde pomieszczenie.

Konsola

Konsola

System klimatyzacji montowany tuż przy podłodze. Rozwiązanie skierowane do pomieszczeń niepozwalających na montaż jednostki ściennej. Urządzenie idealnie sprawdza się w funkcji grzania np. w domkach letniskowych. Jest to w pełni wydajne urządzenie obsługujące pojedyncze pomieszczenie.

Kasetonowa

Kasetonowa

Jest to system gdzie jednostka wewnętrzna montowana jest w suficie podwieszanym. Dużą zaletą tej instalacji jest usytuowanie, które nie zajmuje dużej powierzchni . Ponadto jednostka ta dystrybuuje powietrze w czterech kierunkach jednocześnie, przez co szybko osiągany jest efekt jej pracy.

Przypodłogowo sufitowa

Przypodłogowo sufitowa

Klimatyzacja dedykowana głównie do sklepów, magazynów czy biur. Składa się z dwóch części: wewnętrznej, która podwieszona jest przy suficie, oraz zewnętrznej, gdzie usytuowany jest skraplacz. Klimatyzacja posiada bardzo dużą wydajność oraz duży przepływ powietrza.

Kompleksowy serwis klimatyzacji

Jako Centrum Klimatyzacji – klimatyzacja Puławy oferujemy szeroki zakres usług związanych z klimatyzacją w Puławach. Nasza firma specjalizuje się w regularnych przeglądach, serwisowaniu i konserwacji klimatyzacji. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi serwisowemu oraz wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi, możemy zapewnić Ci profesjonalną obsługę i sprawne działanie Twojej klimatyzacji przez cały rok.

Jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu, niezawodności i wysokiej jakości usług. Nasz główny cel to zapewnienie Ci idealnych warunków klimatycznych w Twoim domu lub miejscu pracy, abyś zawsze mógł cieszyć się komfortem bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług związanych z klimatyzacją w Puławach. Centrum Klimatyzacji jest gotowe spełnić Twoje oczekiwania i zapewnić niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne, które w pełni zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby.

Pamiętaj o cyklicznym serwisie twojej klimatyzacji
Cykliczny serwis klimatyzacji pozwala na zachowanie pełnej sprawności instalacji oraz gwarantuje nawiew świeżego oraz oczyszczonego z bakterii i zanieczyszczeń powietrza. Instalacje jak i filtry powinno się serwisować co pół roku.
Nasze realizacje