Serwis klimatyzacji Kraśnik

Komfortowe rozwiązanie w zasięgu ręki.

Zakres usług
W dzisiejszych czasach, klimatyzacja stała się niezwykle popularna w naszych domach. Liczba upalnych dni rośnie, a nie wszyscy posiadają dostęp do wody lub cienia, z których mogliby skorzystać w celu ochłodzenia się. Dlatego właśnie serwis klimatyzacji w domu jest tak ważny. Nie tylko zapewnia on nam komfort i odprężenie w ciągu dnia, ale także pozwala nam lepiej spać w nocy, szczególnie podczas gorących letnich nocy. Posiadanie dobrze działającej klimatyzacji w naszym domu może wpływać na nasze samopoczucie i nastrój, więc warto zadbać o jej regularne przeglądy i naprawy.
Split

Split

System składający się z dwóch części: wewnętrznej, gdzie zlokalizowany jest parownik, oraz zewnętrznej gdzie znajduje się skraplacz. Klimatyzacja której zadaniem jest obniżenie temperatury w lecie, a także ogrzanie pomieszczenia zimą nawiewa świeże powietrze oczyszczone z bakterii oraz drobnoustrojów (funkcja jonizacji). System klimatyzacyjny Split to urządzenie ścienne,które nie zajmuje dużo miejsca, a ich nowoczesny wygląd współgra z otoczeniem.

Kanałowa

Kanałowa

Jest połączeniem systemu izolowanych kanałów, które rozprowadzone są po całym chłodzonym budynku. Instalacja usytuowana jest w ścianach lub/i stropie. Instalacja ta pozwala na sterowanie klimatyzacją na dane sekcje budynku. Zaletą tej instalacji jest estetyka. W pomieszczeniu będą widoczne jedynie anemostaty, jako zakończenie zamontowanych kanałów.

MultiSplit

MultiSplit

Jest to rozbudowany system klimatyzacji umożliwiający korzystanie z kilku jednostek wewnętrznych o różnej mocy, które zasilane są przez jedną jednostkę zewnętrzną. Instalacja ta umożliwia używanie wybranej w danym momencie jednostki, bądź kilku jednostek jednocześnie. System wykorzystywany w budynkach, gdzie potrzebna jest autonomiczna instalacja na każde pomieszczenie.

Konsola

Konsola

System klimatyzacji montowany tuż przy podłodze. Rozwiązanie skierowane do pomieszczeń niepozwalających na montaż jednostki ściennej. Urządzenie idealnie sprawdza się w funkcji grzania np. w domkach letniskowych. Jest to w pełni wydajne urządzenie obsługujące pojedyncze pomieszczenie.

Kasetonowa

Kasetonowa

Jest to system gdzie jednostka wewnętrzna montowana jest w suficie podwieszanym. Dużą zaletą tej instalacji jest usytuowanie, które nie zajmuje dużej powierzchni . Ponadto jednostka ta dystrybuuje powietrze w czterech kierunkach jednocześnie, przez co szybko osiągany jest efekt jej pracy.

Przypodłogowo sufitowa

Przypodłogowo sufitowa

Klimatyzacja dedykowana głównie do sklepów, magazynów czy biur. Składa się z dwóch części: wewnętrznej, która podwieszona jest przy suficie, oraz zewnętrznej, gdzie usytuowany jest skraplacz. Klimatyzacja posiada bardzo dużą wydajność oraz duży przepływ powietrza.

Kompleksowy serwis klimatyzacji

W Centrum Klimatyzacji – klimatyzacja Kraśnik – mamy przyjemność zaproponować Państwu kompleksową gamę usług serwisowych związanych z klimatyzacją. Nasze profesjonalne usługi obejmują systematyczne przeglądy i regularną konserwację, mające na celu zapewnienie optymalnej wydajności Państwa instalacji. Nasz doświadczony zespół serwisowy przeprowadza skrupulatne testy i oceny, wykonując wszelkie niezbędne naprawy i regulacje, aby zapewnić niezawodność działania Państwa systemu klimatyzacyjnego przez długie lata.

Niezawodność i satysfakcja klienta to dla nas najważniejsze priorytety. Dlatego też Centrum Klimatyzacji w Kraśniku cieszy się uznaniem dzięki doskonałej jakości usług i profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia. Zawsze dążymy do zapewnienia naszym klientom gwarancji spokoju i komfortu, dbając o indywidualne potrzeby klimatyczne. Naszym celem jest stworzenie odpowiednich warunków w Państwa domu lub miejscu pracy, by mogli Państwo cieszyć się optymalną temperaturą przez cały rok.

Zapraszamy do kontaktu z naszym centrum już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty w zakresie klimatyzacji w Kraśniku. Nasz profesjonalny zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Państwa potrzeby, zapewniając rzetelną konsultację oraz niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne, które spełnią najwyższe oczekiwania.

Pamiętaj o cyklicznym serwisie twojej klimatyzacji
Cykliczny serwis klimatyzacji pozwala na zachowanie pełnej sprawności instalacji oraz gwarantuje nawiew świeżego oraz oczyszczonego z bakterii i zanieczyszczeń powietrza. Instalacje jak i filtry powinno się serwisować co pół roku.
Nasze realizacje